Aboubakar’dan videolu mesaj alan minik Emir’in büyük heyecanı

Düzce Son Haber

9.03.2024 - 10:55
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce’de günlük hayatta giydiği tişörtüne Beşiktaşlı futbolcu Aboubakar’ın adını kendi el yazısı ile yazarak Cuma namazına giden Muhammed Emir Sönmez’e(9) Aboubakar videolu mesaj yolladı. Yıldız futbolcu mesajında Muhammed Emir’e selam gönderip, onu sevdiğini söyledi. Minik taraftar, Aboubakar’ın kendisine gönderdiği videoyu cep telefonuna sarılarak büyük heyecanla izledi. Heyecandan konuşamadığını ifade eden Sönmez, görüntüleri ilk başta montaj sandığını söyledi.

 

Düzce’nin Boğaziçi Beldesi Şekerpınar Mahallesi’nde oturan Muhammed Emir Sönmez, tişörtüne tükenmez kalem ve kendi el yazısı ile yazdığı Aboubakar yazarak Cuma namazına gitti. Siyah beyazlı takımın taraftarı gencin çekilen fotoğrafını gören Beşiktaşlı Ali Özmen, kendi imkanları ve Beşiktaş derneklerinden topladığı formaları Muhammed Emir’e götürerek hediye etti. Hediyeleri alan Muhammed Emir, büyük heyecan ve sevinç yaşarken en büyük isteğinin Beşiktaşlı yıldız futbolcu Aboubakar ile görüşmek olduğunu söyledi.

 

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Aboubakar, Muhammed Emir’in kendisine olan hayranlığını ve sevgisini karşılıksız bırakmadı. Aboubakar bir video çekti ve videoyu yine Ali Özmen aracılığı ile Muhammed Emir’e ulaştırdı. Aboubakar, Fransızca konuşarak çektiği videoda ‘Günaydın Muhammed çok teşekkür ederim bana gösterdiğin sevgi için. Bilmelisin ki bende aynı şekilde seni çok seviyorum. İnşallah her şey istediğin gibi olur. Ailene de bol sevgiler. Tekrar teşekkürler bende seni seviyorum. Kendine iyi bak” dedi ve konuşması Beşiktaş Jimnastik Kulübünde görevli tercümanlar tarafından Türkçe’ye çevrildi. Bu ses kayıtları da video ile birlikte aileye gönderildi.

 

Aboubakar’ın videosunu Emir’le izleyen Ali Özmen “Cevapsız kalmayacaklarını biliyordum. 24 saat geçmedi Aboubakar’dan video geldi. Selamlarını iletti, mutlu etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Beşiktaş her zaman büyüktür. Büyük kalacaktır. Herkese Beşiktaşlı olmak nasip olmaz.” dedi.

 

Muhammed Emir Sönmez’de kendisine gelen videoyu izleyince çok mutlu olduğunu belirterek, “Çok iyi hissettim. Allah hepinizden razı olsun. Heyecandan aklıma bir şey gelmiyor. İlk başta ben montaj sandım. Türkçesini dinleyince anladım. Heyecandan aklıma bir şey gelmiyor” diye konuştu.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Muhammed Emir’in ailesinin evinde bulunan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan’da Emir’in heyecanına ortak oldu. Ercan “Öncelikle Beşiktaş Spor Kulübüne, Ali beyin huzurunda teşekkür ediyorum. Sosyal bir proje olarak değerlendiriyorum. Gönüllerin hele ki çocuklarımızın gönüllerinin yapılması noktasında duyarlılık göstererek buraya geldikleri için tüm belde sakinleri adına teşekkür ediyorum. Emir’in duygusal bağından yola çıkarak çocuklarımızın gençlerimizn yörede etkinlikler yapılması noktasında 2 ay önceki süreçte spor bakanımızdan destekler aldık. Projeler kapsamında gençlerimizin sportif faaliyetleri yerine getirmesi konusunda yatırımlar yapılacağı sözünü veriyoruz. Bu güzel duruşundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Krampon sözü veriyorum. Kendisine ayrıca çeşitli hediyeler verdik. Beşiktaş kulübünün taşrada Boğaziçi beldesine kadar ulaşarak duyarlılık gösterdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.