Turizm müdürü gidici

DüzceSonHaber

Turizm müdürü gidici
31.05.2023 - 11:10
Haber Merkezi

Düzce’ye geldiği günden bugüne kadar belli organizasyonlarında yer alan ve mevcut turizm potansiyelini kullanan ancak kendisi proje yada Düzce turizmi için fikir geliştirmeyen torpilli İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan’ın kabine değişikliği ile görevden alınarak, Düzce turizmini ön plana çıkarak bir ismin getirilmesi bekleniyor.

Düzce il olduğu 2000 yılından bu yana İl Kültür ve Turizm Müdürü konusunda şansızlık yaşamaya devam ediyor. Düzce’ye gönderilen müdürler, Düzce’nin turizm potansiyelini ön plana çıkaracak proje ve fikirler hazırlamak yerine bilindik organizasyonlar yada mevcut olanları kullanarak kendilerini çalışıyormuş gibi gösteriyorlar.

Bunlardan birisi de son olarak Düzce’ye atanan ve daha önce Kastamonu’da kamu dışında çalışan Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan oldu. Düzce’ye geldiği günden bugüne kadar turizm açısından proje geliştirmeyen Aynan’ın atanmasında Düzce’de siyasilerin hiçbir dahli olmadı.

Bakan torpili ile Düzce’ye atanan ve Düzce’nin turizm hızına yetişemeyen Aynan’ın yeni kabine oluşmasıyla görevinden alınması beklenirken, yerine ise daha etkin ve işini sahiplenecek bir müdür atanması isteniyor.

 


Editör: D. Son Haber