Yedigöller yolunda çalışma başladı

DüzceSonHaber

Yedigöller yolunda çalışma başladı
2.06.2023 - 09:25
Haber Merkezi

Doğa harikası Yedigöller milli parkına Yığılca üzerinden ulaşımın daha kolay olması amacıyla İl Özel İdaresi tarafından alt yapı ve asfaltlama çalışmaları başladı.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden olan Yedgöller’e, Yığılca üzerinden ulaşımın kolaylaştırılması için başlatılan çalışmalar kapsamında İl Özel İdaresi ekipleri alt yapı ve asfalt çalışmalarına başladı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan İl Genel Sekreteri Hayri Şen, “Dört mevsim bir başka güzelliğe bürünen önemli turizm değerlerimizden bir tanesi olan ülkemizin doğa harikası, Yedigöller gurup yolunda asfalt altı çalışmalara başlandı. Düzce Yığılca üzerinden Yedigöllere ulaşımı daha kolay hale getirilmesi için, İl Özel İdaresi ekipleri tarafından 30 km’lik Yedigöller gurup yolunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

İdaremiz tarafından 2022 yılında Toptepe Güzeldere yolu, Aydınpınar şelale yolu, Aktaş şelale yolu, Sarıkaya mağarası çevre düzenlemesi yapılarak ilimizin turistik alanlarının ulaşımı konusunda asfaltlama çalışmalarımızı tamamlayarak İl Özel İdaresi olarak vatandaşlarımızın kullanımına açtık” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.