Akçakoca özlediği günlere dönüyor

DüzceSonHaber

Akçakoca özlediği günlere dönüyor
27.06.2021 - 11:00
Haber Merkezi
1

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Akçakoca özlediği günlere dönmeye başladı. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle yeterince ilgi görmeyen Akçakoca bu yıl Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın da her kesime yaptığı etkinliklerle birlikte doldu, taştı.

Akçakoca 2-3 yıldır sel, koronavirüs ve en önemlisi alternatiflerin kısıtlı olması nedeniyle gerekli ilgiyi göremiyordu. Ancak bu yıl koronavirüs vakalarının azalması, sokağa çıkma kısıtlamalarının kaldırılması ve Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ilçeye kazandırdığı bazı ekstralarla adeta patlama yaşadı.

Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlar Akçakoca’ya akın etti. Kimi vatandaşlar denize girerken, kimileri ise Pusula katamaranda Karadeniz ve Akçakoca sahilinin tadını çıkardılar.

Diğer yandan ilçe merkezinde bulunan büstler, yapılan renkli resimlerde vatandaşların ilgisini çekti. Bol bol fotoğraf çektiren vatandaşlar hafta sonunun tadını çıkardılar.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Duzceli
    Duzceli
    4.07.2021 15:29

    Eyy gidincuneyt yemenici dusdugun hallere bak beltur yonetimine girdin sirf 4000 milyar huzur hakki aliyim diye yazik ettin kendine seni gordukce guluyorumm artikk haline