Kaçak avlanmayla fahri olarak mücadele edecekler

DüzceSonHaber

Kaçak avlanmayla fahri olarak mücadele edecekler
21.01.2022 - 11:44
Haber Merkezi
1

Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, kaçak avcılıkla daha etkin mücadele etmek için fahri av müfettişi kursu açtı. Kursu bitirenlere belgesi verildi.

Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından av koruma ve kontrol çalışmalarının daha etkin yapılabilmesi ve belgeli avcılara rehberlik hizmeti verilebilmesi için 05 Kasım 2021 tarihinde kurs düzenlenerek, sınav yapıldı.

Kursa 15 aday katıldı ve kurs sonunda yapılan sınavda 10 kişi Fahri Av Müfettişi unvanını almaya hak kazanarak görevlerine başladılar. Fahri Av Müfettişlerinin, kimlik kartları ve Av Kabahat/Suç Tutanakları Şube Müdürü Mevlüt Şanlı Şimşek, fahri müfettişlere teslim etti.

 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Merdiven alti zekâ
    Merdiven alti zekâ
    21.01.2022 15:17

    Bedava eleman, keyfi ceza, milleti birbirine dusurmek, akilsiz bir yonetim anlayisi. Birakin ulke yonetmeyi muhtar bile olamaz dedikleri buydu iste.