Akçakoca’ya 50 yataklı hastane için temel atıldı

Düzce Son Haber

Akçakoca’ya 50 yataklı hastane için temel atıldı
4.03.2024 - 09:34
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce’nin en büyük ilçelerinden olan ve yaz aylarında nüfus patlaması yaşayan Akçakoca’ya 50 yataklı devlet hastanesi yapımına başlandı

Karadeniz’in incisi Akçakoca, özellikle yaz aylarında nüfus yoğunluğu yaşarken mevcut hastanenin yetersiz olması nedeniyle 50 yataklı ve daha kapsamlı bir hastane yapımı için başlatılan süreçte temel atıldı.

Kapkirli Mahallesi’nde yapılan 50 yataklı hastane için düzenlenen temel atma törenine Düzce Valisi Selçuk Aslan, 65. Dönem Ulaştırma Bakanı Ahmet Aslan, AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, siyasi parti temsilcileri, davetliler ve vatandaşlar katıldı.  

Mevcut binanın yetersiz ve teknik olarak ihtiyaçları karşılayamaması nedeniyle yapılan yeni hastane tam donanımlı ve tüm ihtiyaçları karşılar şekilde yapılacak.   


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.