DOGİM Başkanının esnaf destek paketinden haberi bile yok

DüzceSonHaber

DOGİM Başkanının esnaf destek paketinden haberi bile yok
11.10.2022 - 12:38
Güncelleme 11.10.2022 - 12:40
Haber Merkezi

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın esnafı ilgilendiren kredi açıklaması hakkında Düzce Dokuma Giyim Mensucat Ve Örgücülük Eşya Esnaf Odası Başkanı Ümit Yaşar Yaman’dan bilgi almak istememize rağmen, Yaman’ın konuyla alakalı bilgisi ve fikri olmadığı ortaya çıkarken, esnafları nasıl temsil ettiği ise merak konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaf destek paketi hakkında açıklama yaparak özellikle son dönemde zor durumda olan esnafların rahat nefes alabileceği konuları açıkladı.

Konuyla ilgili hem esnaflara hemde Düzce Dokuma Giyim Mensucat Ve Örgücülük Eşya Esnaf Odası Başkanı Ümit Yaşar Yaman’a konuyla ilgili fikirlerini sorduk.

Ancak konudan bihaber olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından habersiz olan bir esnaf odasının başkanı Yaman, açıklama yapmaktan kaçındı.

CUMHURBAŞKANINA MUAHLİF Mİ?

Diğer yandan Ümit Yaşar Yaman’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a muhalif olup olmadığı sorusu akıllara geldi. Cumhurbaşkanının icraatları hakkında konuşmak istemeyen Yaman’ın, Erdoğan icraatları beğenmeyerek muhalif kanatta yer alıp, almadığı merak konusu oldu.

KONUDAN HABERİ YOKSA ESNAFLARI NASIL DÜZE ÇIKARACAK

Oda başkasına olmasına rağmen esnaflarla ilgili konuda bilgisi olmayan Başkan Yaman’ın esnafları nasıl yöneteceği ve zor dönemlerinde nasıl yanlarında olacağı da ayrıca merak edilen konular arasında yer aldı. Liyakat konusunda gerekli şartları taşımayan Yaman’ın başkanlığında özellikle giyim esnafının zor bir dönem geçireceği gerçeği ortaya çıktı.


Editör: D. Son Haber