Aycan’ın ekibi sağlam hedefleri var

DüzceSonHaber

Aycan’ın ekibi sağlam hedefleri var
15.10.2022 - 13:32
Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret Borsası Başkan Adaylığını açıklayan Emre Aycan’ın ekibi de kendisi kadar dikkat çekti. Genç ve kendi alanında uzman isimlerden oluşan tamamı üniversite mezunu olan isimlerle yola çıkacak Aycan’ın Düzce Ticaret Borsası’nı başka bir boyuta taşıyacağı konuşuluyor. Ayrıca Aycan'ın yönetim kurulunda olan isimlerin en iyi okullardan mezun olduktan sonra yine Düzce'ye gelerek iş hayatlarına devam etmeleri dikaktlerden kaçmadı. 

Düzce Ticaret Borsası’nda 24 yıllık saltanat dönemi bitecek olan mevcut başkan Nurettin Karslıoğlu’nun yerine gelecek olan Emre Aycan ve ekibi genç ve dinamik olmalarının yanında üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları da büyük avantaj sağlayacak.

Emre Aycan 1995 yılında doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Düzce’de tamamlayan Aycan daha sonra Amerika’ya gitti ve Cambridge College’de 4 yıl işletme ve ekonomi üzerine tahsil yaptı. Kariyeri bu sayede ilerleyecek olan Aycan, Amerika’da kalmak yerine Düzce’ye gelerek Düzce’de yatırımlar yapmak için harekete geçti.

Çilimli’de baba mesleği fındık tüccarlığını başarılı bir şekilde yürüten ve Muğla’da Dış Ticaret Bölümü okuyarak mezun olan İsmail Bayrak alanında oldukça uzman.

Henüz 1996 doğumlu olan Musa Kaya genç ve dinamik bir isim olarak başarılı bir şekilde fındık ticaretini yürütüyor. Düzce’de doğan Musa Kaya’da baba mesleği olan fındık ticareti ile uğraşıyor. İstanbul’da Ekonomi ve Finans bölümü bitiren Kaya mezun olduktan sonra başka bir vilayette iş yapmak yerine Düzce’yi tercih eden bir isim.

Akçakoca’da fındık ticareti yapan Necmi Işık, Halkla İlişkiler Mezunu. Baba mesleği olan fındık işi ile uğraşıyor.

Cumayeri ilçesinden Hasan Levent’te baba mesleği olan kabuklu fındık ticaretini başarılı bir şekilde yürütüyor.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.