Düzce’de 3,7’lik deprem paniğe neden oldu

DüzceSonHaber

Düzce’de 3,7’lik deprem paniğe neden oldu
2.12.2022 - 14:04
Haber Merkezi
3

 

Düzce’de DÜZCE’de AFAD verilerine göre meydana gelen 3,7 şiddetindeki deprem şehir hissedildi. Vatandaşlar panikle alışveriş merkezleri ile iş yerlerinden çıkarak sokaklarda beklediler.

Düzce’de AFAD, Deprem ve Risk Azaltma Genel Müdürlüğü, Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine 13.03’te merkez üstü Düzce Merkez olan 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin hissedilmesiyle birlikte özellikle AVM’lerde ve iş yerlerinde olan vatandaşlar panikle sokağa çıktılar. Kısa süreli paniğe neden olan depremde herhangi ve yaralanma yada çökme yaşanmazen, vatandaşlar uzun süre sokakta beklediler.

 

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Depremzede
  Depremzede
  3.12.2022 23:02

  Gönderilen konteyner yaşam koşullarına uygun değil koordinasyon yok bunlar acil afet durumunda çalışmak için kurulmuş insan önce bir kontrol eder hergun deprem olmuyor yılın 360 günü ne yapıyor bu kurum

 • Depremzede
  Depremzede
  3.12.2022 22:56

  Aracınızın bile yakıtı azaldığında acil bir durum olursa diye yakıt aldığımız sorumluluk duygusu acil durum için kurulmuş olan AFAD in yanından bile geçmemiş yazık yazik

 • Ekonomist! (Yandan)
  Ekonomist! (Yandan)
  2.12.2022 14:29

  Nokta ile virgulu ayiramayan reis millete cahillik asiliyo