Düzceliler Çabuk’tan özür bekliyor

DüzceSonHaber

Düzceliler Çabuk’tan özür bekliyor
8.12.2022 - 09:54
Haber Merkezi

 

Düzce’de yaşanan depremde Akçakoca’da hasar gören sağlık ocağının tamir ve tadilatını koordine etmesi gerekirken, Dubai’de tatile giden ve Düzce’yi yönetmeye talip olarak 3. Sıra milletvekili adayı seçilen ancak seçimlerden çıkmayan Numan Çabuk’un, hakkında tatil yaptığı yönündeki haberleri görmezden gelmesi tepkilere neden oldu.

Düzce’de 23 Kasım tarihinde yaşanan depremin ardından Akçakoca’da sağlık ocağı zarar görmüş ve kapatılmıştı. Sağlık ocağının tamir ve tadilatı gerekirken, Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yapan Numan Çabuk, Dubai’e giderek tatil yaptı. Personelini yalnız bırakan ve zor duruma düşüren Çabuk’un depremin yaşandığı önemli bir dönemde Düzce’den ayrılması tepkilere neden oldu.

Diğer yandan daha önceki dönemde milletvekili 3. Sıra adayı olan ancak seçilemeyen Çabuk, Düzce’nin yönetimine de talip olmuştu. Bir sonraki dönemde de milletvekili aday adayı olacağını sık sık dile getiren Çabuk’un bu hareketi tepkilere neden oldu.

Ancak Çabuk, Dubai tatilinin ardından tepkilere rağmen halen bir açıklama yapmadı. Düzcelilerin kendisinden özür beklediği Çabuk’un görmedim, duymadım, bilmiyorum tavrı takınması tepkilere neden oldu.


Editör: D. Son Haber