Başkanlardan yeni yıl mesajı

Başkanlardan yeni yıl mesajı
31.12.2022 - 12:56
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, yeni yıl nedeniyle mesaj yayınlandı. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi: “2023 yılı, Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 100’üncü yılı olması hasebiyle hepimiz için ayrı bir mutluluk ve heyecan uyandırmaktadır. Kuruluşundan bu yana ülkemize, milletimize ve bu toprakların potansiyeline katkıda bulunmak için yapılan çalışmalar, Aziz Millet’imizin çalışkanlığını ortaya koymaktadır. Bizim için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Türkiye Yüzyılı; ülkemiz ve milletimiz için çok şey ifade ettiği gibi gelecek yıllardaki daha müreffeh Türkiye’ye adım adım yaklaştığımızın göstergesidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan büyük gelişim atağı, artık bir dönüşüm içine girmiş; şefkatin, gücün, barışın, haklının, istikbalin, dijitalin, değerlerin, istikrarın, kalkınmanın, sürdürülebilirliğin, huzurun, başarının, iletişimin, verimliliğin, üretimin, bilimin yüzyılında Türkiye Mucizesi’ni gerçekleştirmek için tüm imkanlarını seferber etmiştir. Son 20 yılda ortaya koyulan büyük başarılar ülkemizin geleceğinin daha parlak olduğunun en büyük kanıtıdır.

“İŞİMİZ DÜZCE, GÜCÜMÜZ SİZSİNİZ”

“Salgın sebebiyle geçirdiğimiz kayıp iki yıl, Düzce’mizde, ülkemizde ve hatta dünyada çok şeyi sekteye uğratırken bu sıkıntılı süreçte yaptıklarımızla, en az hasar alarak güçlü duruşumuzla girdiğimiz yolda emin adımlarla yürümeye devam ettik. Göreve geldiğimiz gün itibariyle hiç durmadan, yılmadan Düzce’miz için, her bir hemşehrimiz için imkanlarımızı sonuna kadar kullandık, çalıştık. Bugün aynı anda 9 ayrı büyük projemiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Son güne kadar da çözüm odaklı anlayışımız ve çalışma arzumuzla Düzce’mizi büyütmeye geliştirmeye devam ediyoruz. İşimiz Düzce, en büyük gücümüz sizler ve sizlerin bizden beklentileridir. Düzce Belediyesi vatandaşların emrine amadedir. Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının belediyemiz adına büyük çalışmalara imza atacağı, siz hemşehrilerimin sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçireceği, güzel vatanımızın ve Aziz Millet’imizin huzur ve refah içinde yaşamaya devam edeceği bir yıl olmasını diliyor, hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 Başkan Keskin, mesajında “Müjdelerle sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bizim için her geçen yıl, geçip gitmiş bir yıl değildir; Milletimizin duasıyla daha güzel işler yaptığımız her anından tecrübe edindiğimiz bir yıldır. Ülkemizi daha büyük hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ve liderliğini yaptığı 'Türkiye Yüzyılı' vizyonuyla Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına girdiğimiz 2023'te çok daha büyük başarıları milletimizin emrine sunacağımıza gönülden inanıyoruz. Türkiye'yi 21 yıl boyunca, hep 'durmak yok, yola devam' diyerek büyüten, geliştiren, güçlendiren ve zenginleştiren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki AK Parti hükümetimiz, 'Türkiye Yüzyılı' hedefleriyle ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacaktır. Bu duygularla 2023 yılının sevginin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin hakim olduğu, hayırlı ve bereketli bir yıl olması dileğiyle, sevgili hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, Düzcemiz ve Türkiyemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Aktaş’tan Yeni Yıl Mesajı

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Aktaş, “Umutla karşıladığımız 2023 yılında, ülkemizin ve Düzcemizin yaşadığı sorunların bir an önce son bulacağı, her yaştan ve her kesimden insanımızı sevgiyle kucaklayacağımız bir yıl olacağına inancımız tamdır.” dedi.

TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş, yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

Güzel Düzcemimizin güzel insanları. Hep birlikte çok zor bir yılı daha geride bıraktık. Sel yaşadık, ekonomik krizler yaşadık, deprem yaşadık. Bütün bu felaketlerin geri kalacağı bir yıl olmasını diliyorum. Çünkü en önemli hedefi, sizleri mutlu etmek olan bir Türkiye Değişim Partisi var. Bizler, yüzünüzdeki gülümsemenin, kalplerinizdeki mutluluğun nedenlerinden biri olmak için gece gündüz çalışıyoruz ve bundan gurur duyuyoruz. Sizler de hayatın her türlü zorluğuna rağmen olumsuzluğa kapılmayın ve desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, bizleri arayın. Türkiye Değişim partisi olarak en önemli değerimiz, sizlersiniz. Dolayısıyla bizim için en büyük ödül de sizin mutlu olmanız, gülümsemeniz. Bu çerçevede yeni yılın Düzcemiz, ülkemiz için mutluluklar getirmesini, Türkiye Değişim Parti’nin ise insanların gönlündeki gibi hak ettiği yere gelerek ülke yönetiminde daha fazla söz sahibi olmasını diliyorum.”

 


Editör: D. Son Haber