Akçakoca TSO, depremzedeler için tek yürek oldu

DüzceSonHaber

Akçakoca TSO, depremzedeler için tek yürek oldu
11.02.2023 - 09:44
Haber Merkezi
7

 

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası,  depremzedeler için topladıkları gıda, battaniye, bot, mont, giysi gibi malzemeleri tırla gönderdi.

Kahramanmaraş’ta merkezli olan ve e bir çok ili etkileyen depremlerin ardından tüm yurtta yarım için kampanyalar düzenlenmeye devam ediyor. Akçakoca TSO, Mehmet Pazvant başkanlığında  depremzedeler için ilk saatlerde bir araya geldiler. yaptıkları nakdi yardımın yanı sıra depremzedelerin ihtiyaçları içinde kolları sıvadılar. Depremzedelerin temel ihtiyaçları olan gıda, battaniye, bot, mont, giysi gibi malzemeler tıra yüklenerek deprem bölgesine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Başkan hareket öncesi yaptığı kısa açıklamada; “ Deprem bölgesinden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda tırımızı yükledik. Başta üyelerimiz olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımızı sunarız” ifadelerinde bulundu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Düzceli
  Düzceli
  11.02.2023 11:03

  En gavuru bile insafa geldi bizim muhalefet gelmedi. Lanetli kavim

 • Nihat
  Nihat
  11.02.2023 11:00

  Geçmiş olsun TÜRKİYEM, ALLAH milletimizi korusun. Deprem de enkaz altında kalarak şehit olan vatandaşlarımızın kabri cennet bahçesi olsun, İnşaALLAH RABBİM yaralılara şifa versin, yakınlarını kaybedenleri merhametiyle, şevkatiyle kuşatsın. Devletimiz var olsun.

 • Nihat
  Nihat
  11.02.2023 10:58

 • Düzceli
  Düzceli
  11.02.2023 10:56

  99 depremini yaşadım ne yemeği ne suyu ne bi devletin adamını görmedik.1999 depreminde Hükümet on gün sonra ortaya çıktı. Kahramanmaraş depreminde Hükümet depremden bir saat sonra sayın Süleyman Soylu ve ekibi Kahramanmaraş'a geldi. Kimse bıdı bıdı yapmasın.

 • Nihat
  Nihat
  11.02.2023 10:54

  Ücretli ve Emekli Maaşlardan da en az % 2.5 karz-ı hasen niyetiyle depremzedelere bağışlamayı ihmal etmeyelim, İnşaAllah, "...Eğer namazı dosdoğru kılar, zekatı verir, peygamberlere inanır, onları desteklerseniz ve Allah'a güzel borç verirseniz (ihtiyacı olanları Allah rızası için borç verirseniz) andolsun ki sizin günahlarınızı örterim..." (el-Mâide, 5/12)

 • Düzceli
  Düzceli
  11.02.2023 10:49

  Hatay’da can kaybı olmayan tek ilçe olan Erzin’de Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu: “Tek bir kaçak yapıya izin vermedim. Bana herkes kızdı, memlekette tek doğru adam sen misin dediler! Şuan da vicdanım rahat.” Helal olsun sana, seni de unutmayacağız. Evet halkın bakış açısını değiştirmek lazım. Allah böyle adaletli doğru, dürüst, vicdanlı insanların sayısını arttırsın.Amin.

 • Nihat
  Nihat
  11.02.2023 10:43

  İsimlerin önemi yok. Tek gayemiz yaraları sarmak, acıları paylaşmak ve milletimizin üzerindeki enkazı kaldırana kadar sadece çalışmak. Bu zor günleri birlikte atlatacağız.