Hatay’a giden polislere Düzcespor otobüsü tahsis edildi

DüzceSonHaber

Hatay’a giden polislere Düzcespor otobüsü tahsis edildi
13.02.2023 - 23:27
Haber Merkezi
1

 

Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzce’den deprem bölgesine giden güvenlik güçlerinin barınması için takım otobüsünü 10 günlüğüne tahsis etti.

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından arama kurtarma ve enkaz çalışmaları devam ederken, bir yandan da deprem bölgelerinin güvenliğini sağlamak amacıyla Düzce Emniyet Müdürlüğü’nden bir ekip Hatay’a gitti. Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzcespor’un takım otobüsünü, Hatay’da görev yapan Düzceli polislerin barınma sorunu yaşamamaları için 10 gün süreliğine tahsis etti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    14.02.2023 14:36

    Allah'ım... Çok büyüksün Ya Rabbim Her dakika yeni bir fitne... Bu ZİLLET güruhu Fitne üretmek için Ayırdığı Aklı.! Zamanı.! Parayı.! Ülkemizin bekası için ayırmış olsalar dı.! Canım Türkiyem Dünya da tek olurdu. Allah'ım bunları ıslah eylesin İnşaAllah