İl Müdürlerinden cemiyete ziyaret

DüzceSonHaber

İl Müdürlerinden cemiyete ziyaret
8.03.2023 - 16:31
Haber Merkezi

 

Düzce Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimine ziyaretler devam ediyor.

Düzce SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Ferhat Acar ve Düzce Ticaret İl Müdürü Çiğdem Acar, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler. İl Müdürlerini Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette il müdürleri adına konuşan İş-Kur İl Müdürü Ferhat Acar, yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek “Düzce’de gazeteciler cemiyetinin yeni oluşumu bizler açısında da oldukça farklılık getirecek. Gazetecilerle olan birlikteliğimizin devamını sağlayacak olan yeni yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Tüm üyelerin birlikte hareket edeceği yeni cemiyet binanız da hem Düzce’ye hem gazetecilere hayırlı olsun” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ise il müdürlerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ve yeni dönemde daha güzel iş ve projelere birlikte imza atacaklarını dile getirdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.