Düzce’de ilk kez canlı ortak yayın

DüzceSonHaber

Düzce’de ilk kez canlı ortak yayın
30.03.2023 - 11:25
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce tarihinde ilk kez basın kuruluşlarının aynı anda canlı yayın yaptığı ortak yayın gerçekleştirildi. Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nden yapılan ortak canlı yayının ilk konuğu MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Mehmet Keleş oldu.

Düzce, Gazeteciler Cemiyeti yeni yönetimi ile gazetecilik anlamında ilkleri yaşamaya devam ediyor. Birlik ve beraberlik içinde olan gazeteciler ilk kez canlı ortak yayın yaptılar. Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nden yapılan  canlı yayında Düzce’deki tüm basın kuruşlarının kendi logolarıyla yayın yapma imkanı sağlandı. Bu sayede her kurum kendi kitlesine ulaşırken ilk programın da heyecanını yaşadılar.

Ortak canlı yayında Öncü TV Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yazar Sadullah Ünsal, Öncü TV Muhabiri ve yazarı Ahmet Çelik, Oxijen TV Genel Koordinatörü Gazeteci-Yazar Nevzat Cingirt, Yiğit Medya İmtiyaz Sahibi Gazeteci-Yazar Muammer Kızılırmak’ın ilk konuğu MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı Mehmet Keleş oldu. Keleş, Düzce ile ilgili projelerini ve milletvekilliği döneminde yapacaklarını anlatırken, kamuoyunun merak ettiği soruları yanıtladı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.