Düzce’nin gururu oldu

DüzceSonHaber

Düzce’nin gururu oldu
1.04.2023 - 11:06
Kaynak: Haber Merkezi
3

 

Düzce Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü görevini yürüten aynı zamanda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Denetim Kurulu Başkanı olan Fahri Altınkayık’ın oğlu Fatih Altınkayık üst düzey bürokrat olarak Düzce’nin gururu oldu.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda 9 aydır vekaleten Personel Genel Müdürlüğü görevini yürüten, Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Denetim Kurulu Başkanı Fahri Altınkayık’ın oğlu Fatih Altınkayık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen aynı göreve atandı.

Resmi Gazete’de yayınlanan atamam kararı sonrası üst düzey bürokrat olarak Ankara’da bulunan Altınkayık Düzce’nin gururu oldu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • TAT-TATOĞLU
  TAT-TATOĞLU
  7.04.2023 09:18

  https://www.internethaber.com/manisa-vali-yardimcisi-yakup-tat-tutuklandi-1703264h.htm İlgili haber, şimdi baktım milli savunma bakanlığı bile kendisine bağlı birim. YAZIK değil mi Polisimize Askerimize, kimlerin ipi çekiliyordur araştırılması lazım bir konu ki, fetöden tutuklanmış soy ismini değiştirmiş bir kişiye asker-polis emanet etmek...''!!

 • TAT-TATOĞLU
  TAT-TATOĞLU
  7.04.2023 09:14

  Manisa Vali Yrd. Yakup TAT iken, FETÖ den tutuklandıktan sonra İsmini Yakup TATOĞLU olarak değiştirerek, Düzce de görev yapıyor. İçişleri bakanlığı personelinden, milli eğiti bakanlığı personeline kadar Düzce den sorumlu. Hiç mi araştırılmıyor. Yazık... Google dan araştırabilirsiniz.

 • Aferin gurur duyun
  Aferin gurur duyun
  1.04.2023 19:19

  Liyakat diye bi sey yok zaten memlekette tarikat tezgahindan gecmek ya da akpye biat etmek yeterli