Başsavcı Emre’den cemiyete ziyaret

DüzceSonHaber

Başsavcı Emre’den cemiyete ziyaret
1.05.2023 - 16:36
Haber Merkezi

 

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Emre, ziyaretinde yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, “Cemiyet başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımıza, tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum. Basın demokrasimizin vazgeçilmez bir unsurudur. Kurumsal olarak basınla çok sıkı iş birliği içinde çalışıyor ve bunun olumlu sonuçlarını alıyoruz” dedi.

Düzce’de son zamanlarda uyuşturucu ile mücadele konusunda caydırıcı operasyonlar yapıldığını ve mahkemelerden caydırıcı cezalar çıktığına dikkat çeken Başsavcı Emre, “Bu konuda basın organlarında bize desteğini görüyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz. Toplumu uyuşturucu belasından kurtarmak için bundan sonraki süreçte sizlerle birlikte el ele mücadelecimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Cemiyet Başkanı İslam Keleş, özellikle uyuşturucu ile mücadele konusundaki başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim etti. Cemiyet Başkan Vekili Sadullah Ünsal’da Başsavcı Emre’ye hediye verdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.