Soğan iki vatandaşı birbirine düşürü

DüzceSonHaber

3.05.2023 - 14:52
Güncelleme 3.05.2023 - 14:57
Haber Merkezi

 

Oxijen TV olarak enflasyon rakamları ile ilgili vatandaşların görüşlerini aldığımız sokak röportajları sırasında iki vatandaş soğan fiyatları üzerinden tartışmaya girdi. Birbirilerine hakaret eden vatandaşların tartışması kavgaya dönüşmeden  sonuçlandı.

TÜİK Nisan ayı enflasyon rakamlarını yüzde 43,68 olarak açıkladı. Oxijen TV olarak rakamların gerçeği yansıtıp, yansıtmadığını sormak için Düzce sokaklarında röportaj yaptık.

Röportaj sırasında bir vatandaş AK Parti’yi hedef alarak “22 senedir innemiş de şimdi mi indi? 22 senedir nerelerdi? Soğanın kilogramı 30 lira” dedi.

AK Parti taraftarı olduğu tahmin edilen bir vatandaş ise “Pazarda soğan 20 lira. 30 lira diye yalan konuşuyorsun. Niye yalan konuşuyorsun. Bunlar böyle adam işte. Bunlar FETÖ’cü, CHP’li bunlar. Vatan hainleri” diye karşılık verdi.

Yine soğanın kilogram fiyatının 30 lira olduğunu savunan Düzceli vatandaş aynı şekilde karşısındakine cevap verince ortam bir anda gerildi. Tartışma kavgaya dönüşmeden bir vatandaşın ayrılması ile son buldu.


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.