Leydi Derya saç ve türban tasarım merkezi yeni yerinde açıldı

DüzceSonHaber

Leydi Derya saç ve türban tasarım merkezi yeni yerinde açıldı
6.05.2023 - 23:01
Haber Merkezi

 

Yıllardır Düzce’de saç, makyaj ve türban tasarımı konusunda başarılı işlere imza atan Derya Ertur Altay, Leydi Derya isimli iş yerini yeni yerine taşıdı. Daha ulaşılabilir ve nezih ortamında bulunan Leydi Derya saç ve türban tasarım merkezinin açılışı AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir tarafından yapıldı.

Düzce’de uzun yıllar saç, türban tasarım merkezi ve bayan kuaför salonu olarak hizmet veren ve kadınların uğrak adresi olan Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü yeni adresi olan Camikebir Mahallesi 657. sokakta hizmete açıldı.

İşletmenin açılışına AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Leydi Derya’nın sahibi Derya Erdur Altay, açılışa katılım sağlayanlara teşekkür etti. Altay, Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü olarak her zaman kaliteyi ön planda tutuklarını söyledi.

Uzun yıllardır kuaförlük mesleğini yaptığını söyleyen Derya Erdur Altay “Bizim iş yerimiz başka bir yerdeydi ve 23 Kasım Düzce depreminde ağır hasar aldık. Ağır hasar alınca yenilenmeye gitmek ve zorunda kalarak yeni iş yerimizi açtık. Kuaförlük alanında her işlemimiz var ama güzellik olarak güzellik salonlarının yaptığı işlemlerin hiçbiri yok bizde sadece kuaför hizmeti vermekteyiz. Türban tasarımı, boya, ombre, sadece protez tırnağımız var. İlerleyen zamanlarda diğer işlemleri de yapacağız. Çünkü yeni iş yerimiz çok büyük. 280 metre kare gibi bir mekânımız var” ifadelerine yer verdi.

Leydi Derya Saç ve Türban Tasarım Merkezi Bayan Kuaförü, yapılan dualarla işletmenin açılışı Ayşe Keşir tarafından gerçekleştirildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.