Pazar günü bu yollar kapalı olacak

DüzceSonHaber

Pazar günü bu yollar kapalı olacak
12.05.2023 - 11:32
Haber Merkezi

 

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada 14 Mayıs Pazar günü seçim güvenliği açısından bazı yolların kapatılmasına karar verildi.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada, “14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sebebiyle; seçimin huzurlu ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi ve seçmen iradesinin sağlıklı bir şekilde sandığa yansımasının sağlanması adına alınacak güvenlik tedbirleri kapsamında; oy torbalarının toplanacağı Düzce İl ve Merkez İlçe ile Cumayeri, Çilimli, Kaynaşlı, Gölyaka ve Gümüşova ilçe seçim kurullarının görev yaptığı 18 Temmuz Kapalı Spor salonu çevresinde bulunan;

- Kuyumcuzade Bulvarı ile bu bulvara bağlantılı 810. ve 811. Sokak'ın

- Akar Stadyum Sokak ile bu sokakla bağlantılı Yıldırım Sokak, Namık Kemal Sokak ve

- Ömer Seyfettin Sokak'ın o Çardak Sokak ile bu sokakla bağlantılı 790., 791. ve 792. Sokak'ın

Geçiş üstünlüğü olan ambulans, itfaiye vb. araçlar hariç 14 Mayıs 2023 Pazar günü saat: 15.00'den seçim kurullarının görevi bitene kadar geliş ve gidiş istikametinde araç trafiğine kapatılmasına karar verilmiştir” denildi.  


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.