Oxijen’den seçim günü seçilecek milletvekillerine anlamlı mesaj

DüzceSonHaber

Oxijen’den seçim günü seçilecek milletvekillerine anlamlı mesaj
14.05.2023 - 15:56
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce’de seçim yasaklarının başlamasıyla birlikte billboardlar anlamlı bir mesajla donatıldı.  Yeni seçilecek olan milletvekillerine Düzce’nin unutulmayan siyasi isimleri hatırlatılarak, onlar gibi tarihte adınız olsun denildi.

14 Mayıs seçimleriyle birlikte, hem Düzce’de hem Türkiye’de yeni bir dönem başlayacak. Halkın iradesiyle sandıkta kim seçilirse seçilsin,  halk seçilenleri bağrına basacak. Seçim yasaklarının başlamasıyla birlikte Düzce’deki açık hava reklamları yeni seçilecek olan milletvekilleri için çok anlamlı bir mesajla donatıldı.   Tüm billboardlarda, “Avni Akyol, Necmi Hoşver, Kemal Demir gibi Düzce’de izin, tarihte adın olsun” mesajıyla, seçilecek milletvekillerine yıllar sonra anılmak istiyorsanız, Akyol, Hoşver ve Demir gibi unutulmaz işlere imzanızı atın ve Düzce için çalışın mesajı verildi.

Adı her geçtiğinde saygı ile anılan Avni Akyol, Necmi Hoşver, Kemal Demir gibi yeni seçilecek milletvekillerinin de, Düzce halkı tarafından yıllar sonra minnetle anılması, Düzce’ye hak ettiği hizmetleri kazandırmaları ve tarihteki yerlerini almalı mesajıyla donatılan billboardlar, şehrin dört bir yanında vatandaşların ilgili odağı oldu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.