Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur

DüzceSonHaber

Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur
29.05.2023 - 12:26
Haber Merkezi

 

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş,  28 Mayıs tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili tebrik mesajı yayınlayarak, “Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur” dedi.

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş, seçimlerin demokratik olgunluk içinde ve sorunsuz geçtiğine dikkat çekerek “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de Cumhurbaşkanlığı seçimleri büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşmiştir. Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda halkımızın iradesi sonucu yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz.  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Kazanan demokrasi ve Türkiye olmuştur” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.