BELTAŞ’tan jet açıklama!!!

DüzceSonHaber

BELTAŞ’tan jet açıklama!!!
30.05.2023 - 14:32
Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan BELTAŞ şirketinin yönetim kurulu başkanı Fevai Arslan’ın görevden alındığına dair çıkan haberler üzerine BELTAŞ’tan jet açıklama geldi. Açıklamada Arslan’ın görevden alınmadığı, kendi isteği ile istifa ettiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi;

Düzcemiz yerel medya kuruluşlarından servis edilen bir haberde belirtilen "FEVAİ ARSLAN GÖREVDEN ALINDI" haberi sebebiyle şirketimiz tarafımızdan açıklama yapılma gereği duyulmuştur.

Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Fevai ARSLAN, şirket yönetim kuruluna "sağlık ve şahsi işlerinin yoğunluğu" sebeplerini belirttiği bir "İSTİFA" dilekçesi vermiş olup, herhangi bir görevden alma ve görevden el çektirme şirketimiz tarafından söz konusu değildir. Şirketimiz tarafından Fevai Beyin gerekçeleri insani ve ahlaki bir sorumluluğun karşılığı olarak değerlendirilmiştir.

Fevai Bey şirketimize hizmetleri ve kazanımları olmuş birisidir. Kendisinin kararının bir karalama kampanyasına dönüşmesi üzücüdür ve gerçekten uzaktır. İş bu sebeple değerli Düzce Kamuoyuna saygıyla duyurulur”


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.