Eda Ece’ye cevap Keşir’den geldi

DüzceSonHaber

Eda Ece’ye cevap Keşir’den geldi
14.06.2023 - 10:59
Güncelleme 14.06.2023 - 10:59
Kaynak: Haber Merkezi

 

Oyuncu Eda Ece'nin ödül töreninde depremzedelerle ilgili yaptığı konuşma tepki çekerken AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir'de konuya ilişkin bir tepki mesajı yayınlayarak ''Verdiğinizi başa kakmanızdan biz utandık çünkü...'' dedi.

Yasak Elma dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Eda Ece bulunduğu ödül töreninin teşekkür konuşmasında şu ifadeler yer verdi: ''Beni herkes Yasak Elma dizisindeki neşeli Yıldız olarak biliyor. Ama aslında için kan ağlıyordu. Bu sene çok değişik bir seneydi, haftaya da düğünüm var. Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı, sandıktan onu anladık. Çok travmatik bir seneydi. Pandemi atlattık, dizim 6 sezonda bitmedi bir de üzerine deprem oldu.''

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Ece'nin depremzedelerle ilgili söyledikleri kısa sürede twitter gündeminde tepki toplarken bir diğer tepki ise AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir'den geldi.

Keşir, twitter hesabından konuya ilişkin bir twiti alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

''Eda Ece yardım adıyla ne gönderdiyse makbuzunu göndersin. Ben ona geri vereceğim. Verdiğinizi başa kakmanızdan biz utandık çünkü...''

 

Eda Ece yardım adıyla ne gönderdiyse makbuzunu göndersin. Ben ona geri vereceğim.
Verdiğinizi başa kakmanızdan biz utandık çünkü...
https:/t.co/fSFAqwkVtU

— Ayşe Keşir 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 (@aysekesir) June 13, 2023 ">

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.