Hayri Şen’in performansı takdir topladı

DüzceSonHaber

Hayri Şen’in performansı takdir topladı
20.06.2023 - 13:51
Haber Merkezi

 

Düzce İl Genel Sekteri Hayri Şen, il genelinde etkili olan sağanak yağmur nedeniyle yaşanan su taşkını, sel ve heyelanlar sırasında 2 gündür sahadan ayrılmadı. Ekiplerinin başından ayrılmayan ve her ilçede ki ekiplerinin koordinasyonunda yüksek performans gösteren Şen büyük takdir topladı.

Düzce 2 gündür sağanak yağış nedeniyle oluşan sel, su taşkını ve heyelanlarla mücadele ediyor. Bu kapsamda özellikle İl Özel İdaresi ekipleri 2 gündür aralıksız çalışarak vatandaşların zarar görmemesi ve üzücü olayların yaşanmaması için insan üstü gayret sarf ediyorlar.

Ekiplerin başında koordinasyonu sağlayan ve sorun olan tüm köyleri gezen İl Genel Sekteri Hayri Şen ise ayrıca takdirlik performans sergiledi. 2 gündür sahadan ayrılmayan ve yaşanması muhtemel daha büyük su baskını ve selin önüne geçmek için ekiplerini koordine eden Şen, su yolların açılması için sürdürülen çalışmaları yakından inceledi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.