Hız kesiciden geçmemek için terör estiriyorlar

DüzceSonHaber

Hız kesiciden geçmemek için terör estiriyorlar
22.06.2023 - 12:37
Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi tarafından Camikebir Mahallesi TOKİ konutları mevkisinde yapılan 23 Nisan Çocuk Parkı’nda çocukların yola çıkma ihtimaline karşı hız kesici kasisler konuldu. Yolun yarısına kadar konulan kasislere çıkmak istemeyen ve hız kesmeyen sürücüler karşı şeride geçerek hızlarını kesmeden ilerlemeye devam ediyorlar.

Düzce Belediyesi eski film platosunun bulunduğu alana hem çocukların gönüllerince oynaması hemde ailelerinin oturması için çocuk parkı ve oturma alanları yaptı. Aileler çocukları parkta oynarken kamelyalarda zaman geçirebilecek.

Düzce Belediyesi ailelerin tedirgin olmaması ve çocukların yola çıkma ihtimaline karşıda yola hız kesici kasisler koydu. Ancak bazı trafik magandaları çocukların yola çıkma ihtimalini hiçe sayarak kasislerden atlamamak ve hız kesmemek için yola yarısına kadar konulan kasisleri karşı şeride geçerek aşmaya çalışıyorlar.

Hem trafiği tehlikeye atan hem kendi canlarını hiçe sayan trafik magandaları kameralarımıza yansıdı. Kameraları görmelerine rağmen trafik teröründen vazgeçmeyen sürücülerin engellenmesi için hız kesici kasislerin yolun tamamına yapılması istendi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.