Bu çöpleri ayılar bırakmadı

DüzceSonHaber

Bu çöpleri ayılar bırakmadı
25.06.2023 - 14:15
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri insanların hafta sonu için kullandığı milli parklarda temizlik çalışması yaptılar. Kamyon dolusu çöp toplayan ekipler “Gezelim, görelim, eğlenelim ama kirletmeyelim” dediler.

Düzce’nin doğal güzellikleri ve koruma alanları halkın kullanımına açık dururken vatandaşlar hafta sonu tatillerini bu alanlarda geçiriyorlar. Ancak kendini bilmez bazı insanlar ise çöplerini doğaya bırakıyorlar.

Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri koruma ve mesire alanlarında temizlik çalışması yaptılar. Kamyonlarda çöp toplayan ekipler, insanların bıraktıkları çöpleri tek tek temizlemeye çalıştılar.

 

GEZELİM, GÖRELİM, EĞLENELİM AMA KİRLETMEYELİM!

 Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Şube Müdürlüğümüzce Korunan Alanlarımıza giden yol güzergahlarında bayram öncesi çevre temizliği yapılmıştır. Cennetten bir parça olan bu alanlarımız Milli Servetimizdir ve onları korumak hepimizin boynunun borcudur. Korunan alanlarımızı ziyaret eden vatandaşlarımızdan çevre temizliğine dikkat etmelerini ve çöplerini yerlere atmamalarını rica ediyoruz” dediler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • düzceli gurbetci sebahattin
    düzceli gurbetci sebahattin
    26.06.2023 15:29

    bazen kendini bilmezler bunlar muslümanliktan bahseder dinimiz elham dillah müslümaniz temizlik dinimizden gelir yazik senin copünü baskasi mecbur deyil bunu gavur yapmaz allahim akilversin saygilar