2 günlük asfalt yarılmaya başladı

DüzceSonHaber

2 günlük asfalt yarılmaya başladı
19.07.2023 - 10:56
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerinde henüz yapılalı 2 gün olan asfalt yarılmaya başladı.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu üzerinde yapılan çalışmalarda asfalt yenilenmesi ve tamiratlar yapıldı. Çalışmalar sırasında trafik içinde çıkılmaz hale gelirken, sürücüler yeni asfalt için bu duruma katlanmak zorunda kaldı.

Ancak çalışmaların bitirilmesinin üzerinden henüz 2 gün geçmesine rağmen asfalt yarılmaya başladı. Asfaltın yarılmaya başladığını gören vatandaşlar ise duruma isyan ederek, “Hem emeğe hem buraya dökülen paraya yazık. Henüz 2 gün olmasına rağmen asfaltı nasıl döktülerse yarılıyor. İş olsun torba dolsun anlayışı ile bu işler yürümez. Her sene burada çalışma yapılıyor ama bir türlü dikiş tutmuyor. İşte sebebi açıkça ortada” dediler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • YAZIK Kİ NEYAZIK
    YAZIK Kİ NEYAZIK
    20.07.2023 10:51

    YAPILAN İŞİ KONTUROLÜ KİM FİRMA KENDİ BİLDİĞİ GİBİ YOL KAPATIP CALIŞMA YAPIUYOR TEMİZLİK YOK ASFALTIN SICAK SOĞUK OLDUGUNU BİLEN YOK İCİNDE Kİ MALZEME NE BİLEN YOK NASIL OLSA SÖĞÜT İNŞAAT SORGULAMA HADDİMİZEMİ SÖÜT İNŞAAT KİM BELEDİYENİN MAİKİNASI BELTAŞ BU VATANDAŞIN PARASI İLE ALIN DI YAZIK %20 KDV