Kaynaşlı halkı 4 gözle sosyete pazarını bekliyor

DüzceSonHaber

Kaynaşlı halkı 4 gözle sosyete pazarını bekliyor
2.08.2023 - 14:25
Haber Merkezi

 

Düzce 15 Temmuz Demokrasi parkı alanında her Cuma günü kurulan, ucuz ve kaliteli ürünlerle kumaşların satıldığı Sosyete ve Kumaş Pazarı tüm pazarcı ekibiyle birlikte  Kaynaşlı’ya taşınma kararı aldı. Kaynaşlı halkı heyecanla ucuz ve kaliteli ürünlerin satılacağı sosyete pazarını beklemeye başladı.

Düzce’nin merkezinde 15 Temmuz Şehitler Parkı’nda kurulan ve hem Düzce şehir merkezinde hem de ilçelerinde oturanların rahatlıkla ulaşabildiği sosyete pazarının Kaynaşlı’ya taşınmasına karar verildi. İçerisinde kaliteli ve ucuz ürünlerle yine kaliteli ve ucuz kumaşların satıldığı Pazar içerisindeki tüm esnaflar ve pazarın kurulmasını sağlayan ekip,  Sosyete ve kumaş pazarını bundan sonra her Cuma günü  Kaynaşlı’da hizmete açacak.

Kaynaşlı halkı da heyecanla sosyete ve kumaş pazarını beklemeye başladı. Bir çok marka ürünün kaliteli ve ucuza satıldığı pazara akın etmesi beklenen Kaynaşlı halkı kaliteyi ucuza alacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.