TSO’nun yeni binası Aziziye halkını heyecanlandırdı

DüzceSonHaber

TSO’nun yeni binası Aziziye halkını heyecanlandırdı
4.08.2023 - 12:22
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na ait olan ve Aziziye Mahallesi’nde bulunan araziye yeni TSO hizmet binası yapılacak olması Aziziye halkını heyecanlandırırken, Aziziye Mahallesi Muhtarı Aydın Koç, TSO binasının Aziziye’ye yeni bir vizyon kazandıracağını söyledi.

Yıllardır Spor Sokak’ta bulunan binasında hizmet veren Düzce TSO, yeni yönetimle birlikte daha geniş ve park sorunu olmayan akıllı binanın yapımı için harekete geçti. TSO’ya ait olan ve Aziziye Mahallesi Nezih Tütüncüoğlu Bulvarı girişinde bulunan araziye yeni bina yapılacak.

Yeni binanın yapılacak olması da Aziziye halkını heyecanlandırırken, Aziziye Mahallesi muhtarı yatırımı yapacak olan yeni yönetime teşekkür etti. Muhtar Koç, “Biz bunu duyunca çok sevindik. Aziziye sınırlarında olduğu için çok sevindik. Düzce ekonomisinin kalbi olan Düzce TSO’nun şehir içinde sıkışmış binasından kurtularak buraya gelmesi mahallemize büyük katkı sağlar. Buraya bir TSO binası yapılması mahallemize katkı sağlayacak. Düzce’nin irili ufaklı bütün sanayicileri, ekmek verenlerinin yer alacağı bina Aziziye adın oldukça memnun edici. Bu yönetime de atıl vaziyetteki arsayı onların ismine yakışacak şekilde düzenleyecek olmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu tabelanın burada daha güzel durması hem TSO yönetimine hem Düzce’ye yakışacak” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.