Hayri Şen’e depremzedelerden teşekkür plaketi

DüzceSonHaber

Hayri Şen’e depremzedelerden teşekkür plaketi
5.08.2023 - 10:20
Haber Merkezi

 

Düzce’de başarılı bir çok işe imza atan Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri M. Hayri Şen’e deprem sonrası Hatay’da yürüttüğü başarılı çalışmalardan dolayı Tapu ve Kadastro XII. Hatay Bölge Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi verildi.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen büyük deprem felaketi sonrasında Tapu ve Kadastro XII. Hatay Bölge Müdürlüğü tarafından Hatay’da yapılan çalışmalar ve desteklerden dolayı Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri M. Hayri Şen’e plaket takdim edildi.

Düzce Tapu Müdürü Gülsen Sağlam, Şen’i makamında ziyaret ederek, TKGM Hatay Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Tamer Taşkıran adına plaket takdim etti. Şen, “Personelimiz afet bölgesinde gecesini gündüzüne katarak çalıştı. Yaraların sarılması için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Bölge halkının her zaman yanındayız ve kalbimiz her zaman onlarla birlikte olacak. Teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.