Aslan Vali’den örnek çağrı

DüzceSonHaber

Aslan Vali’den örnek çağrı
21.08.2023 - 00:26
Kaynak: Haber Merkezi

 

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Düzce'ye vali olarak atanan Selçuk Aslan, kent genelindeki ziyaretlerindeki ilgiden dolayı memnuiyetini dile getiren bir paylaşım yaparak Düzcelilere bir çağrıda bulundu.

Düzce Valisi Selçuk Aslan Düzce'deki görevine cumartesi sabahı itibariyle başladı. Vali Aslan görevine başlar başlamaz kent genelindeki ziyaretlerine de başladı.

Bu doğrultuda ziyaretlerdeki ilgi dolu karşılamalardan dolayı memnuniyetini dile getiren Vali Aslan,  sosyal medya aracılığıyla bir paylaşım yaparak kutlamanın çiçekle değil, farkındalık oluşturulması amacıyla AFAD bağışıyla olmasını rica etti.

Vali Aslan konuya ilişkin paylaşımında şu ifadelere yer verdi: ''Kıymetli hemşehrilerim, değerli dostlar;

Düzce Valisi olarak göreve başlamama gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür eder; kutlama için çiçek gönderilmemesi, yerine depremden zarar gören vatandaşlarımız için AFAD'a bağışta bulunulmasını istirham eder; Selam ve muhabbetlerimi sunarım.''


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.