TMO randevu sistemi bugün açılıyor

DüzceSonHaber

TMO randevu sistemi bugün açılıyor
21.08.2023 - 09:57
Haber Merkezi

 

Fındık üreticileri Toprak Mahsulleri Ofisi işyerleri ile www.tmo.gov.tr adresi üzerinden bugünden itibaren randevu alarak, 28 Ağustos tarihinden itibaren de TMO’ya ürünlerini satabilecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Toprak Mahsulleri Ofisi kabuklu fındık alım fiyatını açıklamasının ardından fındık alım sezonu öncesi son detayları istişare etmek üzere TMO’da bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda kabuklu fındıkta beklenen rekolte, ürün kalitesi, açılacak fındık alım noktaları, piyasa ve üreticinin beklentileri gibi konular konuşuldu. Geçtiğimiz alım döneminin değerlendirilmesinin de yapıldığı toplantıda 28 Ağustos’ta başlayacak olan alım sezonuna ilişkin son hazırlıklar gözden geçirildi.

Kabuklu fındık  alımları önceki yıllarda olduğu gibi randevulu olarak yapılacak. Üreticiler 21 Ağustos’tan itibaren TMO işyerleri ile www.tmo.gov.tr adresi üzerinden randevularını alarak 28 Ağustos tarihinden itibaren  de TMO’ya ürünlerini satabilecek.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.