Aslan Vali’den Başsavcı Emre’ye iade-i ziyaret

DüzceSonHaber

Aslan Vali’den Başsavcı Emre’ye iade-i ziyaret
29.08.2023 - 12:05
Kaynak: Haber Merkezi

 

Geçtiğimiz hafta aynı zamanda hemşerisi olan Düzce Valisi Selçuk Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Düzce Başsavcısı Yasin Emre’ye, Vali Aslan’dan iade-i ziyaret gecikmedi.

Düzce Valisi Selçuk Aslan bir yandan tebrik ziyaretlerini kabul ederken bir yandan da kendisine tebrik için gelen kamu kurum ve kuruluşları ile STK’lara iade-i ziyaretlere başladı.

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Vali Aslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu.

Vali Selçuk Aslan’da iade-i ziyaret için aynı zamanda hemşerisi olan Başsavcı Yasin Emre’yi Düzce Adliyesi’nde ziyaret etti.

Vali Aslan, 23 Kasım depreminde hasar alan ve daha sonra Başsavcı Yasin Emre’nin girişimleri ile yenilenen Düzce Adliyesi’ni gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İkilinin samimiyeti dikkatlerden kaçmazken, kurumlar arası uyumun da göstergesi oldu.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.