Voleybol takımını yine hedef aldı

DüzceSonHaber

Voleybol takımını yine hedef aldı
2.09.2023 - 11:39
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Bu kez dolaylı yoldan eleştirdi

Daha önce Kadın A Milli Voleybol Takımı ile ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımıyla partisinden ihraç edilen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Avrupa Şampiyonası’nda finale kalan milli takımı hedef alan bir paylaşım daha yaptı. Şahin bu kez dolaylı yoldan yaptığı paylaşımda “Allah’ın rızası olmadıktan sonra Dünya Şampiyonu olmuşsun hava” yazdı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin 2020 yılında sosyal medyada yaptığı paylaşımda Almanya'yı 3-0 yenerek Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı kazanan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı hakkında yaptığı paylaşımla kadın voleybol takımına hakaret etmiş ve partisinden ihraç edilmişti.

Şahin yine Avrupa Şampiyonası finallerine yükselecek olan ve 3 Eylül’de Sırbistan’la karşılaşacak olan Kadın A Milli Voleybol Takımı’na dolaylı yoldan gönderme yaptı.

Şahin paylaşımında “Yıl 1932... CUMHURİYET gazetesinin tertiplediği Türkiye GÜZELLİK yarışmasını KERİMAN HALİS kazanıyor.!!! Aynı yıl, Belçika'nın SPA kentinde 28 ülkenin katılımı ile DÜNYA GÜZELLİK YARIŞMASI düzenleniyor.!! KERİMAN HALİS bu yarışmaya TÜRKİYE'Yİ temsilen katılıyor.!!! Yarışma gününde JÜRİNİN önünden geçen KIZLAR, giyimleri ile, bakışları ve tebessümleri ile PUAN toplamaya çalıştılar.!! JÜRİ üyeleri değerlendirme yapmak istedi. JÜRİ BAŞKANI kürsüye geçip söyle konuştu; Sayın JÜRİ üyeleri, "Bugün AVRUPA'NIN,  HIRİSTİYANLIĞIN zaferini kutluyoruz.!! 1400 senedir DÜNYA üzerinde hakimiyetini sürdüren İSLAMİYET ARTIK BİTMİŞTİR.!!! Elbette, AMERİKA ve RUSYA'nın hakkını inkar edemeyiz.!!! Neticede bu HIRİSTİYANLIĞIN zaferidir.!!! Müslüman kadınların temsilcisi Keriman Halis MAYO ile aramızdadır.!! Bu kızı ZAFERİMİZİN tacı kabul edeceğiz.!! Ondan daha güzeli varmış, hiç önemli değil.!! Bir zamanlar Fransa'da oynanan DANSA müdahale eden KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN'IN torunu MAYO ile ÇIPLAK olarak aramızdadır.!!! TÜRK güzelini DÜNYA GÜZELİ olarak SEÇİYORUZ.!! Fakat, KADEHLERİMİZİ Avrupa'nın ZAFERİ için KALDIRACAĞIZ".. Hristiyan JÜRİ başkanı, MÜSLÜMAN Türk kızının karşılarında MAYO ile bulunmasından son derece MEMNUN oluyor ve yukarıdaki konuşmayı yapıyor.!!! ALLAH'IN rızası olmadıktan sonra, DÜNYA ŞAMPİYONU olmuşsun, hava.!!!” Yazdı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Alper
  Alper
  6.09.2023 19:27

  Ne yapsın siz dininizi unuttunuz diye o da mı sussun.

 • Alper.
  Alper.
  6.09.2023 19:25

  Ne yapsın.siz dininizi unuttunuz diye o da mı sussun. Hey gidi sütçü imam.