Başkan Şahin alkol almayı yasakladı

DüzceSonHaber

Başkan Şahin alkol almayı yasakladı
3.09.2023 - 10:03
Kaynak: Haber Merkezi
4

 

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ilçede belediye ve kamuya ait açık alanlarda alkol alınmasını yasakladı.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yaptığı açıklamada “Halkımızın HUZUR ve GÜVENLİĞİ için, Belediyemize ait GIRGIN ÇAYIRI mesire alanında ve kamuya ait diğer açık alanlarda ALKOL KULLANIMI YASAKTIR.  Kurallara uymayanlara cezai işlem uygulanacaktır.. Yasağı ihlal edenleri Belediyemiz Beyaz Masa 153 no lu telefona, yada emniyet güçlerine bildiriniz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • M.h
  M.h
  4.09.2023 09:36

  Sayın başkanım insanların ufacık keyfi oluyor özgürlüklerini kısıtlamak size yakışır mı. Bence insanları kısıtlayacağınıza kontrollü bir anlam belirleseniz daha güzel olmaz mı sonuçta yasal bir şekilde satışı gerçekleşen alkolün siz yasal değilmiş gibi dışlamanız doğru değil lütfen buradaki ayrıntıya dikkat ederek insanların tekpisinide almadan bu kararınızı gözden tekrar geçirin

 • Genel Başkanı
  Genel Başkanı
  3.09.2023 14:55

  Tekel bayii yol kenarında tırlara alkol satışı yapıyor yasakla gitsin

 • Başkan
  Başkan
  3.09.2023 14:54

  Yol kenarında tırlara alkol satan tekel bayii lerini de kapatırsa başkan 10 numara

 • Düzceli
  Düzceli
  3.09.2023 13:41

  Tebrik ederim sizi görevinizi hakkıyla yapıyorsunuz.Bazı şahsiyetler halen başkan olduğunu bilmiyor kendisin hitap şeklini eski ünvanıyla yaptırıyor personeline.Egosunu tatmin mi ediyor?