Ömer Turan İstanbul İl Müdürü oldu

DüzceSonHaber

Ömer Turan İstanbul İl Müdürü oldu
16.09.2023 - 15:00
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce’de bir dönem Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak görev yapan ve daha sonra Kütahya ve Aydın’da da aynı görevleri sürdüren Düzceli Ömer Turan, İstanbul İl Müdürü olarak atandı. Başarılı isim bu sayede Düzce’yi gururlandırdı.

Düzce’nin yetiştirdiği değerlerden olan Ömer Turan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak Düzce’de görece başladı. Genç yaşına rağmen başarılı bir performans gösteren Turan daha sonra Kütahya’ya ardından ise Aydın’a atandı.

Aynı başarısını bu illerde de gösteren ve en aktif müdürlerin başında gelen Ömer Turan, geçtiğimiz hafta Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdürü olarak atandı ve Cuma günü İstanbul’da görevine başladı.

ÖMER TURAN KİMDİR?

1977 yılında Düzce Yeni Taşköprü Köyü'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Düzce'de tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fak. Sınıf Öğretmenliğinden 2000 yılında mezun oldu.2000 yılında İstanbul Küçükçekmece Tepe İlköğretim Okulu'na Sınıf Öğretmeni olarak atandı. 2003 yılında aynı okula müdür yardımcısı olarak atandı. 2005 yılında Düzce Avni Akyol İlköğretim Okulu'na sınıf öğretmeni olarak tayin oldu. 2008 yılında aynı okula müdür yardımcısı olarak görevlendirildi. 2010 yılında Düzce İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne İl Müdür Yar. Olarak  görevlendirildi. 2011 Nisan ayında İl Müdürü olarak görevlendirildi.  Evli ve 2 çocuk babasıdır.​


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.