Beyciler Mahallesi eskisi gibi olmayacak

DüzceSonHaber

Beyciler Mahallesi eskisi gibi olmayacak
11.10.2023 - 10:23
Haber Merkezi

 

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte belediye başkanlığı, il genel meclisi ve belediye meclisinin yanı sıra muhtar adayları da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Beyciler Mahallesi’nde de mahalle halkının yakından tanıdığı ve sevdiği isimler arasında yer alan Metehan Yalçın muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Beyciler Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Metehan Yalçın, mahalleye yeni bir vizyon ve soluk getirecek. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Beyciler Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Yalçın, mahalle halkının desteğini istedi.

Yalçın, “Görev süresi içerisinde hiçbir ayrım yapmadan sizlerin gönlüne girmeyi mahalleme hizmet etmeyi kendime şiar edindim. Söz veriyorum. Beyciler Mahallesi’ni Düzce’nin en güzel mahallesi, cazibe merkezi haline getireceğiz. 2024 Yılında yapılacak olan seçimler de mahallemize muhtar olarak hizmet etmek istiyorum. Bu vesileyle Beyciler Mahallesi’ne muhtar adayı olduğumu tüm kamuoyuna beyan ediyorum. Yeni dönemde de bir çok proje ve esere imza atabilmek için var gücümüzle çalışmaya söz veriyorum. Özellikle gençlerimiz ve kadınlarımız için birbirinden özel ve güzel bir çok proje hazırladık. Ekibimle birlikte sizlerin desteğini bekliyor, tüm hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.