Türkiye yastayken Pekintaş güle oynaya yeni yıl karşıladı! Hiç mi vicdanınız sızlamadı?

Düzce Son Haber

Türkiye yastayken Pekintaş güle oynaya yeni yıl karşıladı! Hiç mi vicdanınız sızlamadı?
24.12.2023 - 10:44
Güncelleme 24.12.2023 - 11:53
Kaynak: Haber Merkezi

 

Hain terör örgütü PKK, Irak’ın Kuzey’inde 2 günde 12 vatan evladını şehit etti. Türkiye yasa boğulurken, Düzce’de faaliyet gösteren Pekintaş firması işçileri için düzenlediği yeni yıl kutlamasında güle oynaya eğlence düzenlendi. Pekintaş’ın düzenlediği eğlence tepkilere neden oldu.

Türkiye 2 gündür art arda gelen şehit haberleri ile yasa boğuldu. 12 askerimizin acısı çok tazeyken vatandaşlar hain terör örgütü PKK ve iş birlikçilerine tepki gösteriyorlar. Adeta uyku uyumayan vatandaşlar bir yandan şehitlerine ağlarken bir yandan yeni haberler gelmemesi için sabahlara kadar dualar ediyorlar.

PEKİNTAŞ’TAN VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN EĞLENCE

Ancak Türkiye şehitlerine ağlarken Düzce’de faaliyet gösteren Pekintaş firması vur patlasın çal oynasın eğlence düzenledi. Taşköprü Köyü’nde bulunan Başoğlu Elit Kır Bahçesi isimli düğün salonunda düzenlenen etkinlikte tüm Türkiye şehitlerine ağlarken Pekintaş firması çalışanları oyun havalar eşliğinde kurtlarını döktüler.

SESLERİ DUYAN VATANDAŞLAR DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

Düğün salonunun etrafından geçen ve içeriden gelen sesleri duyan vatandaşlar duruma tepki gösterdiler. Bu nasıl anlayış, bunlar şehitlere üzülmüyor mu? Biz yas tutarken bunlar eğlence peşinde diyen vatandaşlar ayrıca durumu fotoğraflayarak sosyal medyalarında paylaşmaya başladılar.


Editör: D. Son Haber