Aziziyeli gençler şehitler için yürüdüler

Düzce Son Haber

14.01.2024 - 18:59
Kaynak: Haber Merkezi

 

Aziziye’de bir araya gelen 100’e yakın genç Pençe Kilit Harekatında  sırasında şehit olan askerimizi anmak ve teröre lanet okumak için yürüyüş düzenlediler. Yaklaşık 5 kilometre boyunca sloganlar eşliğinde yürüyen gençler, şehitlerimizi anarken, ‘Mecliste terörist istemiyoruz’ diye bağırdılar.

Düzce’nin Aziziye Mahallesi’nde toplanan 100’e yakın genç Pençe Kilit Harekâtında şehit olan askerlerimizi anmak ve teröre lanet okumak için bir araya gelerek yürüyüş düzenlediler. Aziziye Mahallesi’nde toplana gençler, Anıtpark meydanına kadar yaklaşık 5 kiloemtrelik yolu yürüyerek ilerlediler. ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’, ‘Mecliste terörist istemiyoruz’ diyerek slogan atan gençler, zaman zaman şehit düşen askerlerin isimlerini okuyarak hep bir ağızdan ‘burada’ diye bağırdılar.

Anıtpark’ta toplanan Aziziye Mahallesi gençleri daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından olaysız bir şekilde dağıldılar.

  


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.