Hakkında onlarca CİMER şikayeti var! Ayın personeli seçiliyor

Düzce Son Haber

Hakkında onlarca CİMER şikayeti var! Ayın personeli seçiliyor
19.01.2024 - 12:14
Güncelleme 19.01.2024 - 12:14
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi’nde görevli polis memuru Bülent Duyul, görev ve yetkilerinin dışına çıkıyor. Trafikte yakaladığı kişilere cezanın yanında hakaretler yağdıran polis memuru hakkında CİMER’e onlarca şikayet gitmesine rağmen ayın polisi seçilmesi ise kafalarda soru işaretleri bırakıyor.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ekipleri il genelinde uygulamalarına aralıksız devam ediyor. Polis ekipleri yasaların kendilerine verdikleri yetkileri kullanarak vatandaşlara hataları karşısında gerekli cezai işlemleri uyguluyorlar.

Ancak Trafik Şubesi’nde görevli polis memuru Bülent Duyul’un, yasaların kendisine verdiği yetkilerin dışına çıkarak vatandaşlara hakaret ve tehditler savurduğu iddia edildi. Vatandaşlar ise bu durum karşısında Cumhurbaşkanlığı İletişim Sistemi’ne onlarca şikayette bulundu.

Ancak şikayetleri değerlendirmeyen İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli üst düzey yöneticiler şikayetler karşısında işlem ve soruşturma başlatmak yerine uyarı yaparak durumu geçiştirmeye çalışıyorlar. Aynı zamanda şikayetlerin odağında olan polis memuru ayı personeli seçilerek adeta Düzcelilere dalga geçiliyor.

 


Editör: D. Son Haber