Fanatik Beşiktaşlı Emir’in giydiği tişört Beşiktaşlıları harekete geçirdi

Düzce Son Haber

7.03.2024 - 11:12
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Boğaziçi Beldesi’nde oturan Muhammed Emir Sönmez (9), kendi el yazısı ile üzerine Beşiktaşlı futbolcu Aboubakar’ın adını yazdığı tişörtü ile Cuma namazına gitti. Bir kişi küçük Emir’in fotoğrafını çekerek sosyal medyadan paylaştı. Küçük çocuğun fotoğrafını gören Beşiktaş taraftarı Ali Özmen harekete geçerek Beşiktaş Derneği, iş insanları ve esnaflardan topladığı forma ve Beşiktaş ürünlerini Muhammed Emir Sönmez’e götürerek sürpriz yaptı.

Düzce’nin Boğaziçi Beldesi Şekerpınar Mahallesi’nde oturan Muhammed Emir Sönmez, çok sevdiği ve taraftarı olduğu Beşiktaş ile yatıp kalkmaya başladı. Beşiktaş’ta top koşturan Aboubakar’ın da hayranı olan küçük Emir, tüm tişörtlerine kendi el yazısı ile Aboubakar yazarak bu tişörtleri giymeye başladı. El yazısı ile yazdığı tişörtlerden birisi ile Cuma namazına giden Emir bir vatandaş tarafından fotoğraflandı ve sosyal medyada paylaşıldı. Fotoğrafı gören Beşiktaş taraftarı Ali Özmen, duygulanarak Beşiktaş Derneği, iş insanları ve esnaflarla irtibata geçti. Küçük Emir için forma, şort ve Beşiktaş ürünleri toplayarak küçük çocuğun evine giderek sürpriz yaptı.

Beşiktaş’ın sosyal medya kanallarındaki maçlarını izlerken Ali Özmen’i ve elindeki Beşiktaş logolu poşetleri gören Muhammed Emir, heyecandan göz yaşlarını tutamadı.

Beşiktaş taraftarı Ali Özmen, bir çocuğun kalbine dokunmak istediklerini dile getirerek “Bir cuma namazında çekilen bir fotoğraf elime ulaştı. Bu fotoğraf karesinde Emir vardı. Emir'i gördüm ama sırtı dönük bir şekilde bu fotoğraf elimize ulaştı. Bulmak istedim, ulaşmak istedim. Düzce ufak bir il, sevdiğimiz insanlara ulaşarak bu fotoğrafın kime ait olduğunu bulabilir misiniz dedim. Bu beldede oturan arkadaşlarımız fotoğraftaki çocuğun Muhammed Emir Sönmez olduğunu bana ilettiler. Ben de bu çocuğun kalbine dokunmam lazım dedim. Aile ile hiçbir bağlantımız yoktu. Babasını tanımıyorum, annesini tanımıyorum ya da hangi işle uğraştıklarını bilmiyorum. Ama benim odak noktam Emir’di ve ulaştık. Şimdi Emir'in yanındayız onun mutluluğuna şahit olduk. Kendi gücüm nispetinde birkaç ürün aldım, sevdiğimiz ağabeylerimiz, iş insanları sayesinde çeşitli hediyeler aldık. Düzce Beşiktaşlılar Derneği desteği oldu. Esnaf kardeşlerimizle arkadaşlarımız destek oldu. Bizim yaptığımız bu küçük hediyelerin maddi olarak bir anlamı yok biz onun kalbine dokunmak istedik. İnşallah Beşiktaş Kulübü de bu güzel mutluluğu ve tabloyu görür. Onların da cevapsız kalacağını düşünmüyorum. Mutlaka onlar da duyarlı olacaktır” dedi.

Muhammed Emir Sönmez ise mutlu olduğunu ifade ederek “Aboubakar yetenekli, hoş adam. Beşikten, mezara Beşiktaşlıyım. Beşiktaş maçlarını tekrar tekrar izliyorum. Bir izlediğim maçı bir kez daha izlemek çok hoşuma gidiyor. Yenilsek de yensek de izlemek hoşuma gidiyor. Hediyeleri görünce çok heyecanlandım. Çok mutluyum. Çok teşekkür ederim. En büyük hayalim Abuobakar ve Beşiktaşlı futbolcular ile görüşmek” dedi.

Anne Kıymet Sönmez, 4 çocuğu olduğu ve evde sadece Muhammed Emir’in Beşiktaş taraftarı olduğunu belirterek “4 çocuk annesiyim. En fanatik Muhammed Emin. Diğerleri pek ilgilenmiyorlar. Bende futbolu seviyorum. Evde sadece Muhammed Emin Beşiktaşı tutuyor. Ben Galatasaray’ı tutuyorum. Her gün sosyal medya kanallarından maçları tekrar tekrar izliyor. Ben de futbolcuların adını öğrendim. Mert Günok, Aboubakar, Quaresmagibi futbolcuları defalarca tekrarlıyoruz. Ama dersleri de çok iyi” şeklinde konuştu.

 

 


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Selim Bülbül
    Selim Bülbül
    7.03.2024 17:28

    Maşallah Ali Özmen kardeşim çok guzel bir hareket olmuş Genç kardeşimizin mutluluğu herseye değer