Kaldırıma park yasaktır şoför olan bunu bilir

Kaldırıma park yasaktır şoför olan bunu bilir
27.12.2021 - 13:50
Haber Merkezi

Düzce’de kaldırım parkları vatandaşları çileden çıkarmaya devam ediyor. Milyonluk araçları olan saygısız kişilerin kaldırıma park etmesi sonucu engelliler, bebek arabası olan anneler ve vatandaşlar yoldan yürümek zorunda kalıyor.

Şehir merkezine milyonluk araçları ile gelen ve alışverişe, çaya, tatlıya onlarca lira harcayan saygısız sürücüler vatandaşlara eziyet etmeye devam ediyor. Normalde park edilmesi yasak olan ve hemen yanında otopark bulunmasına rağmen araçlarını kaldırımlara park eden sürücüler nedeniyle engelliler tekerlekli sandalyeleri ile anneler bebek arabalarıyla, vatandaşlar da bu araçlar yüzünden yollardan yürümek zorunda kalıyor.

Düzce Belediyesi’nin hem vatandaşların kaldırımlarda rahatça yürümesini hemde kaldırımların deforme olmasını önlemek için dubalama yöntemi ile laftan anlamayan bu kişilere tedbir alması isteniyor.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.