Sanat dünyasından Birol Şahin’e tepki yağıyor

DüzceSonHaber

Sanat dünyasından Birol Şahin’e tepki yağıyor
5.05.2022 - 12:24
Haber Merkezi
1

Düzcespor şampiyonluk kutlamalarında sahne alacak olan Ece Seçkin’e yönelik sözleriyle bir anda Türkiye gündemine gelen Birol Şahin, vatandaşların ve sanat dünyasının tepkisine neden oldu. Bir anda twitterda gündem olan Şahin’e kınama, Ece Seçkin’e destek mesajları yağıyor.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Düzcespor şampiyonluk kutlamalarına şarkıcı Ece Seçkin’in geleceğinin haberi yayılması üzerine “Düzcespor’un şampiyon olmasından çok mutlu olduk. Tebrik ettik, sevindik. Ancak Cumartesi günü kutlama için bir bayan şarkıcı getirmeleri Düzcespor’a ve Düzceliye yakışmaz. Düzce muhafazakar bir yerdir. Dini değerlerine bağlıdır. Sevinelim kutlayalım ama sınırları aşmadan” dedi.

Bunun üzerine ilk tepki şarkıcı Ece Seçkin’den geldi.

Ece Seçkin sosyal medya üzerinden #kadınlarsusturulamaz adı altıdna tag açarak desek istedi. Ünlü isimlerden ve vatandaşlardan Birol Şahin’e tepki yağdı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Haydar akbaş
    Haydar akbaş
    6.05.2022 09:35

    Bayan şarkıcı olduğu zaman ne oluyor anlamadım herkes işinin ekmeğinin peşinde çok yalnis sözler söylemiş belediye başkanı sanatçılarımızi destek veriyoruz biz burda.bay bayan sanatci farketmez eylence kutlama güzel sanatçıyla daha da güzel...