İki adam bir Ayşe etmedi

DüzceSonHaber

İki adam bir Ayşe etmedi
30.06.2022 - 20:13
Haber Merkezi
4

Düzce 4 gün sel felaketi ile boğuşurken sahada sadece Milletvekili Ayşe Keşir görüldü. AK Parti’nin diğer milletvekili Fahri Çakır’ın nerede olduğu meçhulken, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın ise bütçe görüşmeleri nedeniyle Düzce’ye gelemediği öğrenildi.

Düzce sel felaketi boğuşup, kayıp Okan Bayrak’ın bulunması için uğraş vermeye devam ediyor. Bir yandan da Düzce Belediyesi ekipleri kesilen suları yeniden vermek için gece gündüz çalışıyorlar. Ayrıca Düzce’ye önemli ziyaretler olmaya devam ediyor.

Bu dönemde Düzceliler oy verdikleri isimleri de yanlarında görmek ve dertlerini anlatmak istiyorlar. Ancak sahada bir tek Milletvekili Ayşe Keşir göründü. Diğer iki erkek milletvekili AK Partili Fahri Çakır ile MHP’li Ümit Yılmaz sahada görünmedi.

Milletvekili Çakır’ın nerede olduğu bilinmezken, MHP Milletvekili Yılmaz’ın ise bütçe görüşmeleri nedeniyle Düzce’ye gelemediği öğrenildi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Gümüşovalı S T
  Gümüşovalı S T
  1.07.2022 20:43

  Fahri çakır düzceye gram faydası olmamıştır ilk sıraya onu koydular oyumu mhpye verdim eeee bize de sıra gelicek birgün

 • Kerim ersoy
  Kerim ersoy
  30.06.2022 23:48

  Ben bir akpartili olarak o fahri cakir bey nerde varkii duzceye ne hizmet etmiss.secim zamani gwlir insallah yuz yuze denk gelirim insallah.gerci utanma yok ondada

 • Samandereli
  Samandereli
  30.06.2022 20:34

  Düzce’nin ümidi tükendi bitti hangi yüzle karşımıza çıkar onu bilemeyiz

 • Yorum
  Yorum
  30.06.2022 20:19

  Tezcan:Biraz ahır olmadı mı!