Pandemi stresini masa tenisi turnuvasında attılar

DüzceSonHaber

Pandemi stresini masa tenisi turnuvasında attılar
13.07.2021 - 16:06
Haber Merkezi

Sağlık-Sen Düzce Şubesi tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında sağlık çalışanları stres atarken dereceye girenlere ise madalya verildi.

Sağlık-Sen Düzce Şubesi tarafından sağlık çalışanlarının pandemi döneminde yaşadıkları stresi azaltmak ve sosyal olarak da nefes almalarını sağlamak amacıyla masa tenisi turnuvası düzenlendi.

Düzenlenen turnuvada birinci Dr. Ferhat Demirel’e ödülünü Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, ikinci Op.Dr. Sinan Cumhur’a ödülünü İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve üçüncü olan Muharrem Akça’ya ise ödülünü Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Volkan Temi takdim etti.

Sağlık-Sen Düzce Şubesi Başkanı Cihan Özal “Hak arama mücadelemiz yanında sosyal olarak faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda sağlık çalışanlarımızı motive etmek için böyle  bir turnuva düzenledik. Tüm katılımcılar teşekkür ederim” dedi.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.