İşgaliye bedeli Düzcelililere 2,5, İzmirli firmaya 50 kuruş

DüzceSonHaber

8.11.2021 - 11:22
Haber Merkezi
2

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli, İzmir'den gelerek Düzce'de scotter kiralayan ve şehrin dört bir yanına büfe açan firmaya metrekare üzerinden işgaliye bedelini dile getirdi. 
Kefeli yaptığı açıklamada "Pazar yerlerinde, en ücra köşelerde, yağmurun çamurun içinde ürettiği ürünü üç kuruşa satmaya çalışan köylü üretici bile işgaliye bedeli olarak günlük  metrekareye 2,5 lira işgaliye verirken, şehrin en güzel  yerlerinde, cadde üzerinde 3 elektrikli scotterın işgal ettiği 1 metrekarelik alanın, günlük işgaliye bedelinin 50 kuruş olması, ne vicdana ne de belediye bütçesine sığar" diyerek konuy Düzce Belediye Meclisi günemine getirdi.  


Editör: A. Gölge
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Sade vatandaş
  Sade vatandaş
  8.11.2021 17:16

  Allah’tan belediye meclisinde böyle iyi insanlar var da bazı şeyleri sorguluyorlar. Düzce’de üretimi yapılan bisiklet ve scotterların alımının neden İzmirli bir firma yapıyor bu ihaleye neden hiçbir Düzce firması kabul edilmedi

 • Düzceli.
  Düzceli.
  8.11.2021 11:37

  Çok mrk ediyoruz. Bu izmirli firma kim dir necidir. Takip ettiğimiz kadarıyla bu izmirli firmaya bir çok olanak sağlandı usullü veya usülsüz. Kim bu firma ve arkasında kim veya kimler var.?