Keleş aday oldu torun Aykut ve ekibi istifa etti

DüzceSonHaber

Keleş aday oldu torun Aykut ve ekibi istifa etti
19.10.2023 - 22:52
Haber Merkezi

 

İYİ Parti’nin Düzce Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Keleş’i aday göstermesinin ardından Konuralp’in ilçe olması için uğraşan ancak Mehmet Keleş döneminde mahalle yapılan Konuralp’in efsane belediye başkanı İbrahim Aykut’un torunu İbrahim Aykut ve ekibi İYİ Parti’den istifa ettiklerini açıkladılar.

Konuralp bir dönem ilçe olmayı beklerken, Düzce’de belediye başkanı olarak görev yapan Mehmet Keleş döneminde mahalle yapıldı.

Görevinden istifa ettirilen Mehmet Keleş, AK Parti ve MHP’yi denedikten sonra İYİ Parti’den Düzce Belediye Başkanı Adayı gösterildi.

Keleş’in aday gösterilmesi ile birlikte Konuralp halkından olan ve bir dönemin efsane Belediye Başkanı İbrahim Aykut’un torunu İbrahim Aykut kendisi ile birlikte bir çok kişinin istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Torun Aykut yapığı açıklamada “2021 yılında üye olduğum iyi parti , parti üyeliğimden Başkan adayının açıklanması üzerine benim ile fikirdaş abi, abla, kardeş ve arkadaşlarımla istifa ediyorum. Bizi dün kim karşısına alıp menfaatleri üzerine eylemlerini gerçekleştirmişse bugünde aynı şekilde cevabını alacaktır. Allah’a şükürler olsun ki hafızalarımız hala taze fikrimiz ve zikrimiz hala yerinde. Yarın sokağa başı eğik çıkmak istemeyenleri bugün dik durmaya davet ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.