Dağıstanlı’dan İYİ Parti’ye gönderme

DüzceSonHaber

Dağıstanlı’dan İYİ Parti’ye gönderme
20.10.2023 - 14:03
Kaynak: Haber Merkezi

 

CHP İl Başkanı Özcan Dağıstanlı, Düzce Belediye Başkanı Aday tanıtımı için Düzce’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in konuşmasını hedef alarak “Düzce’de CHP örgütünün çalışmalarını kimse hiçe sayamaz” dedi.

İYİ Parti  Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce Belediye Başkan Adaylarını tanıtmak için Düzce’ye geldi. Akşener konuşmasının bir bölümünde Düzce’de CHP’den milletvekili çıkarmak için sadece kendi teşkilatlarının çalıştığını söyledi.

Akşener’in konuşmasına CHP’den cevap gecikmedi. CHP İl Başkanı Özcan Dağıstanlı yaptığı açıklamada, Akşener’e tepki göstererek “Bildiğiniz gibi dün İyi Parti genel başkanı Meral Akşener, belediye başkanlarının tanıtımı için şehrimize geldi, CHP il başkanı olarak Düzcemize hoş geldiniz diyorum. Belediye başkan adaylarının da, İyi partiye hayırlı olmasını temenni ediyorum. Milletvekili çıkarılmasında sadece teşkilatlarının çalıştığını ve birinci sırada kendi adaylarının olması halinde kendilerinden vekil çıkacağını belirtti.  Şunu ifade etmek istiyorum tabii ki vekil çıkarılmasında ittifak ortaklarının hepsinin emeği var. O anlamda teşekkür ediyoruz. Fakat CHP Düzce Örgütünün çalışmalarını hiç kimse yok sayamaz. Ayrıca Düzce’deki oy oranı itibarı ile CHP birinci sırada olması doğal diye düşünüyorum. Bunu belirtmek istedim. Düzceli hemşerilerime tekrar sevgilerimi saygılarımı sunuyorum” dedi.  


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.