Eski İYİ Partili Kefeli’den Keleş’in adaylığına eleştiri

DüzceSonHaber

Eski İYİ Partili Kefeli’den Keleş’in adaylığına eleştiri
20.10.2023 - 16:15
Güncelleme 20.10.2023 - 16:20
Haber Merkezi

 

İYİ Parti’den belediye meclis üyesi seçilen ancak partisinden istifa eden Bağımsız Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Kefeli, İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı gösterilen Mehmet Keleş’i eleştirdi. Kefeli, “Şaka gibi’ diyerek başladığı eleştiri bombardımanını ‘Söyleyecek daha çok sözümüz var” diyerek bitirdi.

Bolu ve Düzce’de yıllardır sendikacılık yapan daha sonra İYİ Parti’den Belediye Meclis üyesi olan Erdoğan Kefeli, geçtiğimiz aylarda İYİ Parti’den istifa ederek Bağımsız kalmış ve siyasi görevine Bağımsız Belediye Meclis Üyesi olarak devam etmişti.

Eski İYİ Partili olan Kefeli, Mehmet Keleş’in eski partisinden belediye başkan adayı gösterilmesini eleştirdi.

Şaka gibi diyen Kefeli, “ŞAKA GİBİ, İYİ PARTİ DÜZCE  BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KELEŞ OLMUŞ.

Değerli arkadaşlar

2009 yılında mevcut Düzce Belediye Başkanı iken kendi partisinin milletvekilleri tarafından yolsuzluk iddiaları ile aday gösterilmeyen,

2014 yılında kimlere ne taviz verdiyse tekrar Düzce Belediye başkan adayı olup, iktidarın gücü ile başkan seçildiğinde ilk iş olarak işçilerin sendikasını değiştirmek için , baskı, tehdit, şantaj sürgün dahil her türlü operasyonu yapıp, işçileri 4 yıl toplu iş sözleşmesiz bırakan.

Belediye işçilerini ağlatarak sendikalarından istifa ettirirken, kendisi de 2017 yılında hala açıklayamadığı nedenlerle Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden,

2023 Genel Seçimlerinde başka bir partiden aday adayı olup, aday gösterilmeyen, iyi partinin kapısından bir gün olsun içeri girmeyen Mehmet Keleş, koskoca teşkilatta bir aday bulamayan, kendisi de aday olmaya cesaret edemeyen, İl Başkanının önerisi ile,  İyi Parti Düzce Belediye Başkan adayı olsada, ne İyi Partiye ne de Düzce ye bir hayrı olmaz

Dostlar ne söylemiştik daha önce. İnsanlar yapılan iyi işleri de, kötü işleri de asla unutmaz. Bu nedenle süreç içerisinde Mehmet Keleş’in görev süresi ile ilgili daha çooooook söyleyecek sözümüz olacak” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.